Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Published
es: Publicado

en: views
es: vistas

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: About
es: Acerca de

en: Current state
es: Estado actual

en: Content revision
es: Revisión del contenido
