Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Published
fa: منتشر شده

en: views
fa: نماها

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: About
fa: درباره

en: Content revision
fa: بازنویسی محتوا
