Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Published
fi: Julkaistu

en: views
fi: näkymät

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: About
fi: Tietoja

en: Current state
fi: Nykyinen tila

en: Content revision
fi: Sisällön versio
