Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Published
ja: 掲載

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: About
ja: アバウト

en: Current state
ja: 現在の状態

en: Content revision
ja: コンテンツリビジョン
