Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Published
pl: Opublikowane

en: views
pl: widoki

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: About
pl: O stronie

en: Current state
pl: Bieżący stan

en: Content revision
pl: Wersja zawartości
