Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Published
ru: Опубликовано

en: views
ru: представления

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: About
ru: Информация

en: Current state
ru: Текущее состояние

en: Content revision
ru: Редакция материала
