Views Content Moderation Current State (2.1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: About
sk: Informácie o

en: Current state
sk: Súčasný stav

en: Content revision
sk: Revízia obsahu
