Views Collection (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Core
cs: Jádro

en: Machine name
cs: Strojový název

en: View name
cs: Název pohledu
