Views Collection (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: View name
eu: Erakutsi izena
