Views Collection (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Core
gl: Núcleo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: View name
gl: Nome da vista
