Views Collection (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Core
hi: कोर

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: View name
hi: द्रश्य नाम
