Views Collection (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: View name
it: Nome della vista
