Views Collection (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Core
jv: Inti

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
