Views Collection (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Core
oc: Còr

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: View name
oc: Nom de la vista
