Views Collection (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Core
ru: Ядро

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: View name
ru: Имя представления
