Views Collection (1.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Core
sk: Jadro

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: View name
sk: Meno pohľadu
