Views computed field (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Computed Field
de: Berechnetes Feld

en: Error handling
de: Fehlerbehandlung

en: Show error message
de: Fehlermeldung anzeigen

en: Hide empty fields
de: Leere Felder ausblenden

en: Formula
de: Formel
