Views computed field (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Computed Field
ru: Вычисляемые поля

en: Error handling
ru: Обработка ошибок

en: Hide empty fields
ru: Скрыть пустые поля

en: Formula
ru: Формула
