Views computed field (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Error handling
fr: Gestion des erreurs

en: Show error message
fr: Afficher le message d'erreur

en: Hide empty fields
fr: Masquer les champs vides

en: Formula
fr: Formule
