Views computed field (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Error handling
pl: Obsługa błędów

en: Show error message
pl: Wyświetl wiadomość błędu

en: Hide empty fields
pl: Ukrywaj puste pola

en: Formula
pl: Formuła
