Views CSV Source (1.0.10) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Expose
hr: Izloži

en: Space
hr: Razmak
