Views custom link (8.x-1.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Fields
fi: Kentät

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: About
fi: Tietoja

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: @argument title
fi: @argument otsikko

en: @argument input
fi: @argument syöte

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
fi: Käyttääksesi tätä kenttää sinun on lisättävä tähän näkymään joitakin muita kenttiä. Halutessasi voit merkitä lisättävät kentät <em>Piilota näkymästä</em>. Huomaa, että renderöintijärjestyksestä johtuen et voi käyttää kenttiä jotka ovat järjestyksessä tämän kentän jälkeen; jos tarvitset kenttää, jota ei ole listattu tähän, järjestä kentät uudelleen.
