Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: None
hr: Nema

en: Fields
hr: Polja

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: About
hr: Opis
