Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: None
lv: Nav

en: Views
lv: Skati

en: Fields
lv: Lauki

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: About
lv: Par

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade
