Views custom link (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Fields
cs: Pole

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: About
cs: Popis

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
