Views custom link (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: None
et: Puudub

en: Views
et: Vaated

en: Fields
et: Väljad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: About
et: Programmist

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend
