Views custom link (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: None
hi: कोई नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: Icon Settings
hi: आइकॉन सेटिंग्स

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका

en: About
hi: के बारे में

en: @argument title
hi: @argument शीर्षक
