Views custom link (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: None
fa: هیچ

en: Views
fa: نماها

en: Fields
fa: میدانها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: About
fa: درباره

en: @argument title
fa: عنوان @argument
