Views custom link (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: None
pt: Nenhum

en: Views
pt: Visualizações

en: Fields
pt: Campos

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição

en: About
pt: Sobre

en: @argument title
pt: título @argument

en: @argument input
pt: entrada @argument
