Views custom link (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: None
bs: Nijedan

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
