Views custom link (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Views
eu: Bistak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: About
eu: (r)i buruz

en: @argument title
eu: @argument izenburua
