Views custom link (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: None
he: ללא

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: About
he: אודות
