Views custom link (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: None
jv: Nihil

en: Views
jv: View

en: Fields
jv: Field

en: About
jv: Ngenani

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument
