Views custom link (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: None
oc: Pas cap

en: Views
oc: Vistas

en: Fields
oc: Camps

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: About
oc: A prepaus

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
