Views custom link (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: None
sk: Žiadne

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Fields
sk: Polia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: About
sk: Informácie o
