Views Custom Permissions (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Views
ro: Vizualizări

en: Operation
ro: Operație

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
ro: Numai utilizatorii care dețin permisiunea selectată vor putea accesa această afișare.
