Views Custom Permissions (2.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Views
ru: Представление

en: Operation
ru: Действие

en: Add one more
ru: Добавить ещё

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
ru: Только пользователи с выбранным флагом прав доступа будут иметь доступ к данному отображению.
