Views Custom Permissions (2.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Views
uk: Види

en: Operation
uk: Дія

en: Add one more
uk: Додати ще

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
uk: Тільки користувачі з обраним прапором повноважень матимуть доступ до цього відображення.
