Views Custom Permissions (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Views
id: View

en: Operation
id: Operasi

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
id: Hanya pengguna dengan flag kewenangan yang dipilih yang dapat mengakses tampilan ini.
