Views Custom Permissions (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Views
es: Vistas

en: Operation
es: Operación

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
es: Solamente los usuarios con el indicador de permiso seleccionado podrán acceder a esta pantalla.
