Views Custom Permissions (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Views
hu: Nézetek

en: Operation
hu: Művelet

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
hu: Csak az itt kiválasztott jogosultsággal rendelkező felhasználók tudnak majd hozzáférni ehhez a nézethez.
