Views Custom Permissions (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Operation
tr: İşlem

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
tr: Bu görüntüye yalnızca, seçilen izin işaretine sahip kullanıcılar erişebilir.
