Views Custom Permissions (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Views
ja: ビュー

en: Operation
ja: 操作

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
ja: 選択された権限のフラグを持つユーザーだけがこのディスプレイにアクセスできます。
