Views Custom Permissions (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Views
pl: Widoki

en: Operation
pl: Czynność

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
pl: Dostęp do tego formatu wyświetlania będą mieli wyłącznie użytkownicy ze wskazanym uprawnieniem.
