Views data export (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Subject
ca: Assumpte

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: Category
ca: Categoria

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Company
ca: Empresa

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Creator
ca: Creador

en: Escape character
ca: Caràcter d'escapament

en: Displays
ca: Presentacions

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Data export
ca: Exportació de dades
