Views data export (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू
