Views data export (8.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Category
ro: Categorie

en: Views
ro: Vizualizări

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Display
ro: Afișaj

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Company
ro: Companie

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: Formats
ro: Formate

en: Attach to
ro: Atașat la

en: Displays
ro: Afișări

en: Multiple displays
ro: Afișări multiple
