Views data export (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Subject
it: Oggetto

en: Manager
it: Gestore

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: Category
it: Categoria

en: Views
it: Viste

en: Format
it: Formato

en: Filename
it: Nome file

en: Display
it: Visualizzazione

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Company
it: Azienda

en: Delimiter
it: Delimitatore

en: Formats
it: Formati

en: Attach to
it: Allega a

en: Creator
it: Utente

en: Displays
it: Visualizzazioni

en: Multiple displays
it: Visualizzazioni multiple

en: Data export
it: Esportazione dati
