Views data export (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
