Views data export (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Format
sk: Formát

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Display
sk: Zobraziť

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Formats
sk: Formáty

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: Enclosure
sk: Textový kvalifikátor
